Webeo: webová řešení pro Vás
Webové studio webeo si klade za cíl přinést živnostníkům a malým firmám kvalitní a cenově dostupné řešení online marketingu

webeo společenské @webeocz

Ukázky práce webového studia webeo

Těmto projektům jsme vdechli život a postarali se o jejich úspěšný start v Internetovém prostředí.

Creativebattle.cz

Portál Dětské ceny prevence kriminality

Rozsáhlý portál creativebattle.cz vyniká svojí komplexností a technologickými nároky. Fulltextové vyhledávání s podporou skloňování je pak jen třešnička na vrchu pomyslného dortu. Portál byl zbudován s myšlenkou možné škálovatelnosi a expanze do dalších zemí a jazykových mutací.

Technologie: PHP (Zend framework), PostgreSQL, jQuery

Fashionblogy.cz

RSS agregátor předních módních blogů

Automatické zpracování obsahu je vždy technologická výzva. Portál fashionblogy.cz je postaven na robusní technologii zpracování obsahu spolu se samoučícími se částmi. Díky tomu dokáže zpracovat velké množství různých webů a poskytnout uživateli ty správné informace.

Technologie: PHP (Zend framework), PostgreSQL, jQuery, XML

udk309.cz

Modernizace webu účetní firmy UDK309.cz

Modernizace webu udk309.cz zahrnovala novou grafickou podobu postavenou na velké fotografii na pozadí a nasazení redakčního systému. Web byl připraven s ohledem na jednoduchost a barevné schéma ostatních firemních materiálů.

Technologie: PHP (Zend framework), SQLite

Dualcore.cz

Webová prezentace reklamního studia

Webová prezentace reklamního studia DualCore Advertising s.r.o. kladla velký důraz na přesné zpracování grafiky připravené klientem. Použití nestandartních fontů a zarovnání na spodní hranu celého webu přineslo velmi zajímavou výzvu, se kterou jsme si poradili naprosto precizně.

Technologie: PHP (Zend framework), MySQL, jQuery

hudebnihry.cz

Web linie hudebních her na Festivalu fantazie

Web hudebnihry.cz je jednoduchý informační webík. Při jeho tvorbě jsme měli čas pohrát si s nejrůznějšími zrychlovači, z nichž se nám jako nejefektivnější jevila memcache. Web umožňuje propojení se sociální sítí Twitter, díky čemu jsou novinky rovnou zasílány široké mase příznivců.

Technologie: PHP (Zend framework), PostgreSQL, jQuery, memcached, XML

Další naší klienti